Prześlij sugestię
NAOMISOFT Dominik Samojluk

NAOMISOFT jest firmą działającą od 2004 roku, zajmującą się tworzeniem, wdrażaniem i utrzymaniem oprogramowania dedykowanego szerokiemu wachlarzowi działalności gospodarczych. Wśród naszych produktów znajdują się programy wspomagające począwszy od kontroli magazynów, poprzez zarządzanie kontaktami (CRM), ewidencja sprzedaży, po rozbudowane aplikacje wspomagające zarządzanie dużymi firmami. Nasza firma zajmuje się także tworzeniem oprogramowanie dedykowane pod klientów w specyficznych dziedzinach. W ten sposób powstały programy kierowane do agencji ubezpieczeniowych, gabinetów lekarskich, pośredników pracy, stowarzyszenia, kancelarii prawniczych i inne.

Drugą dziedziną, w której się specjalizujemy są wszelkie technologie związane z siecią Web. Zajmujemy się tworzeniem stron i portali internetowych, sklepami internetowymi, optymalizacją i pozycjonowaniem witryn WWW itp. Świadczymy także usługę pełnego hostingu wraz z pełnym wsparciem technicznym, rejestrację i zarządzanie domenami, opieką serwisów internetowych naszych klientów itp.

W naszej firmie pracują najlepsi specjaliści w branży. Każdy z nich posiada wykształcenie wyższe magisterskie lub inżynierskie. Niektórzy z naszych pracowników mogą się również pochwalić sporą liczbą publikacji.

Najnowsze produkty