Prześlij sugestię

Opis

Peo CMS to system stworzony na potrzeby pełnego zarządzania serwisem WWW. Za jego pomocą można w łatwy i przyjazny sposób, bez żadnej wiedzy informatycznej zarządzać treściami na stronie internetowej Państwa firmy.

Został on napisany zgodnie z najnowszymi standardami sieciowymi XHTML i CSS określonymi przez międzynarodowe konsorcjum ds. standardów internetowych W3C a dzięki temu generuje on strony przygotowane do skutecznej promocji poprzez pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych takich jak na przykład google.com, onet.pl czy msn.com.

Nie zapomnieliśmy także o ludziach niepełnosprawnych. Peo CMS jest zgodny z zaleceniami WAI, co oznacza, że strony zarządzane tym systemem, są przyjazne dla ludzi niewidomych oraz innych osób mających utrudniony dostęp do stron internetowych.

Peo CMS obsługuje międzynarodowe kodowanie UTF-8 dlatego niestraszne mu teksty napisane w cyrylicy lub pismem arabskim. Peo CMS jest przygotowany do zarządzania wielojęzycznymi serwisami internetowymi.

Za pomocą Peo CMS można bez żadnej wiedzy informatycznej oraz programistycznej zarządzać treściami na stronie internetowej. Wyposażony w prosty edytor przypominający popularne edytory tekstu, jest narzędziem, które w bardzo krótkim czasie okiełznać może każdy pracownik posiadający podstawowe umiejętności w posługiwaniu się komputerem.

Oprócz wielopoziomowego systemu uprawnień nasz CMS posiada moduły zarządzania galeriami zdjęć, na bazie których oprzeć można np. ofertę firmową, posiada zaawansowany system newslettera do gromadzenia społeczności internetowej wokół Państwa firmy oraz system wewnętrznych notatek, które ułatwiają grupowe zarządzanie firmową stroną www

Atrybuty:

Atrybuty stałe:
Dostępne wsparcie techniczne:
Polska wersja językowa interfejsu użytkownika:
Uwierzytelniania użytkowników:
CMS: