Prześlij sugestię

Opis

Program do odzyskiwania danych przywraca dane z lokalnych/zewnętrznych dysków twardych (HDD/SSD), z cyfrowych i optycznych nośników danych, iPod’ów, oraz telefonów komórkowych pracujących w trybie pamięci masowej USB. Program odzyskuje dane z obrazów nośników danych. Dzięki programowi Ontrack EasyRecovery możesz odzyskać ważne pliki, dokumenty, bazy danych, zdjęcia, muzykę i pliki wideo.

Ontrack EasyRecovery posiada możliwość skanowania wszystkich woluminów danych w komputerze lokalnym, a także tworzenia drzewa utraconych katalogów i plików. Użytkownicy mogą szukać skasowanych lub utraconych plików według ich nazw. Szybki mechanizm skanowania danych pozwala na utworzenie listy możliwych do odzyskania plików, zarządzanej przez menadżera plików.

Można dokonać podglądu większości odzyskiwanych plików. Program do odzyskiwania danych Ontrack EasyRecovery nie zapisuje odzyskiwanych danych na skanowanym nośniku, dzięki czemu wszystkie operacje przywracania danych są bezpieczne. Odzyskiwane pliki mogą zostać zapisane na dowolnym wskazanym nośniku danych, włączając w to między innymi dyski sieciowe i pamięci przenośne. Dzięki programowi do odzyskiwania danych, można odzyskać pliki o dowolnym rozmiarze, z nośnika o dowolnej pojemności.

Atrybuty:

Atrybuty stałe:
Dostępne wsparcie techniczne:
Polska wersja językowa interfejsu użytkownika:
Strona produktu: www.easyrecovery.pl/
Odzyskiwanie danych: