Prześlij sugestię

Opis

MS Office Home & Business to pakiet dedykowany dla użytkowników domowych i małych firm. Został on zaprojektowany tak, aby pomagał tworzyć i komunikować się szybciej, dzięki nowym, oszczędzającym czas funkcjom i przejrzystemu, nowoczesnemu interfejsowi. MS Office Home and Business pozwala zapisywać dokumenty w chmurze w usłudze SkyDrive i uzyskiwać do nich dostęp z niemal dowolnego miejsca. Pakiet zawiera najnowsze wersje programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote, Outlook.Zawartość pakietu:- najnowsze wersje programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote, Outlook,- Office na jednym komputerze PC do użytku w biznesie i w domu,- jednokrotny zakup na cały okres eksploatacji komputera PC - brak możliwości przeniesienia licencji,- 7 GB pamięci masowej online w usłudze SkyDrive,- bezpłatne aplikacje Office Web Apps do edytowania, udostępniania i uzyskiwania dostępu do dokumentów,- udoskonalony interfejs użytkownika, który zoptymalizowano pod kątem używania ekranu dotykowego, pióra lub klawiatury.

Atrybuty:

Atrybuty stałe:
Angielska wersja językowa interfejsu użytkownika:
Dostępne wsparcie techniczne: (Live chat, Telefon, Blog, FAQ, Filmy instruktażowe, Formularz zapytania, Porady i wskazówki)
Inne wersje językowe: (wielojęzykowośc)
Polska wersja językowa interfejsu użytkownika:
Strona produktu: http://office.microsoft.com/pl-pl/kup-pakiet-microsoft-office-dla-uzytkownikow-domowych-i-maych-firm-FX102918379.aspx
Uwierzytelniania użytkowników:
Biurowe:
Klient e-mail: