Prześlij sugestię

Regulamin

Witamy w Kompero!

Niniejszy regulamin („Regulamin”) określa warunki („Warunki”) korzystania z serwisu Kompero.pl („Kompero”, „Kompero.pl”, „Serwis”, „Strona”).

Kompero.pl stanowi własność i jest zarządzany przez 21CN ("My"). Regulamin stanowi legalną umowę ("Umowa") zawieraną pomiędzy Użytkownikiem a Nami w chwili akceptacji Regulaminu. Możesz wydrukować i zachować kopię niniejszego Regulaminu.

Wszystkie postanowienia ujęte w Regulaminie dotyczą zarówno zarejestrowanych użytkowników, jak i osoby odwiedzające Serwis. Jeżeli nie zgadzasz się z przedstawionymi Warunkami, prosimy o opuszczenie Serwisu i zaprzestanie korzystania z jego usług ("Usługi").

W razie jakichkolwiek niejasności związanych z treścią Regulaminu prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@kompero.pl

Konto użytkownika

Tworząc konto lub przejmując konto Użytkownika na Stronie lub korzystając z konta stajesz się w pełni odpowiedzialny/odpowiedzialna za wszelkie treści umieszczane przez Ciebie na Stronie oraz wszystkie aktywności związane z Twoim kontem. Twoim obowiązkiem jest dbanie o prawidłowe zabezpieczenie hasła dostępu do swojego konta.

Wybierając nazwę Użytkownika potwierdzasz, że nie jest to nazwa obraźliwa, obsceniczna lub w jakikolwiek sposób napastliwa wobec innych Użytkowników.

Założenie konta i korzystanie z Serwisu Kompero.pl jest zupełnie bezpłatne.

Odpowiedzialność Użytkownika

Korzystając ze Strony zapewniasz Nas i całą wspólnotę skupioną wokół Kompero, że będziesz korzystać z Serwisu w sposób właściwy i z szacunkiem wobec pozostałych Użytkowników.

Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia treści, które naruszają postanowienia Regulaminu, łamią obowiązujące prawa i przepisy, zawierają informacje niezgodne z prawem, brutalne, obraźliwe, szkodliwe lub w inny sposób nieodpowiednie oraz naruszają prawa własności intelektualnej osób trzecich.

Użytkownik zobowiązany jest do korzystania z Serwisu w taki sposób, aby nie wpływać bezpośrednio na dane zamieszczane przez innych Użytkowników.

Odpowiedzialność wobec osób korzystających z Kompero

Kompero nie jest w stanie zweryfikować wszystkich treści zamieszczonych przez Użytkowników, dlatego też nie możemy zagwarantować pełnej wiarygodności i dokładności materiału znajdującego się w Serwisie.

Istnieje ryzyko, że przeglądając Kompero natkniesz się na treści, które uznasz za nieprawdziwe, obraźliwe, krzywdzące lub w inny sposób niepoprawne. Zrzekamy się odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, straty oraz zniszczenia spowodowane niewłaściwym używaniem Serwisu.

Zawartość Kompero.pl

Za wyjątkiem treści umieszczanych przez Użytkowników, cała zawartość Strony jest własnością Kompero.pl oraz jego licencjodawców i jest chroniona międzynarodowym prawem autorskim.

Zarówno cała Strona, jak i jakakolwiek jej część nie mogą być powielane, kopiowane, sprzedawane, odsprzedawane lub w jakikolwiek inny sposób wykorzystywane bez pisemnej zgody Kompero.pl.

Gwarancje i wyłączenia odpowiedzialności

Kompero.pl został przygotowany z najwyższą starannością. Mimo to nie możemy zagwarantować całkowitej bezbłędności i dokładności prezentowanych treści. Wykluczamy wszelkie roszczenia z tytułu odpowiedzialności za szkody bezpośrednie lub pośrednie wynikające z korzystania z Serwisu, o ile nie są one wynikiem zamierzonego działania z Naszej strony.

Znaki towarowe Kompero.pl

O ile nie umieszczono innej informacji, wszystkie znaki towarowe znajdujące się na Stronie są zastrzeżone. Dotyczy to w szczególności marki Kompero.pl, firmowego logo i emblematów. Zamieszczone na Stronie marki oraz elementy kompozycyjne stanowią własność intelektualną Kompero.pl.

Postanowienia końcowe

Regulamin wchodzi w życie z dniem 7 stycznia 2013 roku. Kompero zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian do Regulaminu, o czym poinformuje swoich Użytkowników.